16/05/2010

Пост вихідного дня #6(Aleem, Cassius, Grandmaster Flash, Phil Collins, Poirier, Sade, Scissor Sisters)

Все...часу немає ні на що...
Навіть на музику...навіть на її знаходження...ну і шо? Все одно ловіть пост) Знов за алфавітом...

Почнемо з дуже приємного реміксу на трек, що народився в 80-их...Aleem...історія...)

Aleem - Get Loose (Bedmo Disco Soul Fiesta Dub) Ремікси в хіп-хопі...справа специфічна...це або додавання в трек ше двох-трьох голосів, або вставка трохи пришвидшеного біту для рнб пать...). Наступна річ...не знаю, куди її віднести з цих двох типів...хай започатковує третій...тим більше, це дідусь Grandmaster Flash...

Grandmaster Flash - Shine All Day (Sam Webster Remix) Колись моє знайомство з тепер улюбленою передачею від Kissy Sell Out почалось якраз з цього треку...в оригіналі, правда...

Phil Collins - sussudio (Don Rimini Edit)Головний пропагандист Ninja Tune в Канаді - Poirier в досить цікавому реміксі від нового для мене проекту Wildlife!

Poirier - 90's Backyard (Wildlife Remix) Коли я знайшов цю доріжку, я почав стрибати...спочатку на місці...потім - по кімнаті...байле фанк не залишає вибору...шкода, що розпались Bonde Do Role...цікаво, як би зреагувала на цей трек сама Sade...)

Sade - Smooth Operator (Guto de Almeida FUNK Edit)І два препрослуховування...одне - ремікс на Scissors Sisters, які вже стануть виконавцями року, я впевенений...а друге...суперова версія треку Cassius від одного з моїх улюблених реміксерів Reset!.
Розберетесь, що де, думаю)

Scissor Sisters - Fire With Fire (Rory Phillips Remix)byRoryPhillips

Cassius 99 - RESET! REMIXbyRESET!

No comments:

Post a Comment

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Disqus for Ears, My Ears!!!