24/08/2010

Independence Post #3 - MP3 Warehouse: room 2 - Go Go Bizkitt!, Aeroplane, Villa and more..

Так. Все. Вечір свята і останній пост з треками, з мп3 складу, як і обіцяв. Отже.

1. Earth, Wind & Fire. Думаю, їх неможливо зіпусвати якимось реміксом. Занадто вже вони хороші в оригіналах). Ловіть космік-хаус(є таке?)) ремікс від француза(чергового) Gremly.

Earth, Wind & Fire - System Of Survival (Gremly Remix)2. От цей трек, принаймні, його назва, до прослуховування нічого мені не казала. Просто хороший приклад фанкі хаусу(або навіть диско).

Gary Toms Empire - Sexy Lady (Lou's Handin Out Bruises Beatdown)3. Встав в назву свого проекту знак оклику і забудь про популярність на ласт.фм). Go Go Bizkitt! якраз із таких. Їх стиль (тяжко дати йому назву) можна почути в міксах будь-яких френч діджеїв між двома зубодробильними треками. Семпли з 70-их і хороший мастерінг.

Silver Connection - Get up & Boogie ( Go Go Bizkitt! Remix)4. Не знаю, скільки цьому треку, але мене цікавлять саме реміксерами. Trick & Kubic дуже давно працюють на електро сцені, майже нічого не міняють і все одно подобаються. А зараз в них один з улюблених моїх треків, якшо дивитись в оригіналі. Зразу сюди)

Whirlpool Productions - From Disco to Disco (Trick & Kubic Remix)5. Цю пісню співала Eruption з Precious Wilson, але Villa взяв версію від Тіни Тернер. І нічого)

Tina Turner - I Can't Stand The Rain (Villa Edit)6. А головний трек на сьогодні(на жаль, тільки препрослуховування)- ремікс від Aeroplane на легенду від Джорджа Майкла - Faith.

George Michael - Faith (Aeroplane Remix) by Mr. TMS

No comments:

Post a Comment

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Disqus for Ears, My Ears!!!